KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13931042
nr 1393 1042
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Signerad, daterad 49,52x37cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm, akvarell
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:34:13
25/4 16:30:23
- Klassiska
26 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg